150. PATRIK ANDINÉ, född 1968, Utan titel, Signerad

Droit de suite

Objektsbeskrivning
PATRIK ANDINÉ
född 1968
Utan titel
Signerad och daterad P. Andiné -99. Olja på pannå, 37 x 57 cm.
PROVENIENS
Galleri Wallner, Malmö